Új hozzászólás Aktív témák

  • szpeti40

    addikt

    válasz user12 #8423 üzenetére

    Köszi!

    A felső kék helyre nem raknék AP-t, az egy wellnes szoba lesz, szaunával ilyenekkel, szóval elég párás hely lesz majd, a jobb oldali AP-t azért raktam az ajtó fele, mert az egy garázs, a közepére feleslegesnek gondoltam odarakni.

    #8424 vicze1: A cél, hogy legyen wifi mindenhol :D

    "Meg hogy a képen milyen dB-re volt állítva"
    Igen, az sajnos lemaradt :(((

    "illetve a 2 csík nem mond semmit, mert készüléktől függően lehet 70dB és lehet 80 is és hát nem mindegy."

    Igen, wifiman-ben nézegethettem volna.... de én ilyen -78dBm volt ha jól emlékszem, amikor a ház egyik végében volt az AP, én meg a másikban.

    "A 3 AP-val ilyen kis térben az lenne a baj, hogy 2,4G eléggé zavarná egymást és be kell a jelerősségeket rendesen állítani, hogy ne kiabálják túl egymást."

    Igen, ezért félek kicsit a 3 AP-tól, hogy ne legyen nagy az áthallás közöttük és össze vissza ugráljanak az eszközök.

    #8425 _Dumber_:
    "2 db U6 lite tulajaként, ez nem lesz ilyen soha."

    Nálam itthon is 2db U6-Lite van és jobbak az értékek, mint amit az UI kalkukált, ahova elvileg egyáltalán nem kéne jelnek lennie, ott is van még -65dBm, a jobb fenti fürdőben, pedig nem is plafonon van, ahogy lennie kéne, hanem a falon.

    "Nekem téglafalak esetén 5G hálózatom a szomszéd szobában még van de 2 (30 és 10) fal után már alig. Eredmény ugyanaz mint amikor a másik irányból egy 20-as fal+konyhaszekrény-en kell átmenni a jelnek."

    Nekem a fürdőben -70dBm fele van a jel 4 téglafalon és egy beépített szerkényen keresztül, és elvileg az U6-Lite erősebb kicsivel mint az AC-Lite amivel mértem.

    #8426 Steady74:

    "Nálam cirka 80nm-en lesz 4 db"

    Atya ég :D ólom falak vannak nálatok? :)) Nálam összesen 85m², 2 emeleten lefedi a 2db U6-Lite és még az udvaron is van jel egy garázson keresztül.

    Persze tudom, hogy amit a Design Centerben látok az nem szentírás.

    [ Szerkesztve ]

    Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

Új hozzászólás Aktív témák