Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszos

    tag

    válasz DJ. Ru$y #11122 üzenetére

    A vizet te kaptad fel, te kezdtél el kézzel lábbal tiltakozni ellenem.
    És egyszerűen leírtam, hogy nem igaz az az állítás, miszerint a Telekom nem dob vissza.
    Persze én ilyet nem állíthatok, csak te (Telekom esetében "beszögelik", ha nem cserélnek eszközt vagy nincs nagyobb hiba a hálózaton, akkor nem nyúlnak hozzá.), mert téged a "nagyúri" rangod erre felhatalmaz.

    Mint írtam, 8 évig volt UPC-Vodafone netünk, ahol aztán minden hiba előfordult ami csak lehetséges, mégsem volt egyetlen egyszer sem natolt címünk. Sőt, volt hogy másfél évig fix ip-t adtak, változtatás nélkül.
    Mégsem mernék olyat állítani, hogy márpedig náluk ez és ez van, mert nincs róla teljesen biztos, cáfolhatatlan bizonyítékom. Leírom mit tapasztaltunk, és ennyi....
    Simán jöhet a következő hsz.-ben valaki, akinél pont az ellenkezője történt...
    És....? Hülyézzem le, mert na az aztán nem lehetséges?
    Ugyanis ez a válasz "akinek eddig segítettem ilyen kérdésben még sosem jelentkezett ez a visszadobálás" bizony rohadtul nem érv, csak esetleg neked.

    A végére, zárszóként:
    "Mit szeretnél olvasni...." Gondoltam lehetnénk annyira elfogadóak, hogy nem esünk egymásnak, pláne akkor, ha esetleg a másiknak is lehet némi igaza.
    De jobban átgondolva, tőled leginkább már semmit, ha kérhetem.

Új hozzászólás Aktív témák