Új hozzászólás Aktív témák

  • kBagyula

    senior tag

    Sziasztok!

    Közel 3 éve vagyok előfizetője ennek a cégnek. Sajnos baromira nem vagyok velük megelégedve mostanában. Iszonyat változó minőségű a szolgáltatásuk hol van net, hol nincs, vagy ha van akkor baromi lassú.
    A tegnapi nappal azonban messzire elrúgták a pöttyöst.
    (egyébként a LANnet Fix Turbó csomagban vagyok)
    Mivel játszom a neten rendszeresen - gondolom nem vagyok ezzel egyedül - számít a ping a játékokban, (MOHAA; HL2) és tegnap illetve az elmúlt hetekben a Ventrilo-ban 4062-es pinget mértem. Az Eye által megpingelt játékszervereken pedig 9999 volt a válaszidő.:(((:((( Van amikor a saját Tvnetworkos e-mail postafiókjaimhoz sem lehet kapcsolódni, néha még weben keresztül sem. :(((

    Ma felfogom hívni a supportjukat, hogy hogy is van ez (persze megint a jól bevált dumával jönnek majd: keressek kémrobotokat a gépen... :((( - megjegyzem megtettem, egyátalán nem talált semmit sem az Ad-aware, sem pedig a SpyBot, mióta linux tűzfal mögül netezek, és vírusom sincs) Megjegyzem: Hardver problémám sincs.
    Persze tenni úgysem fognak semmit az igéreten kívül a jó szokásukhoz híven.

    Ha ez így megy tovább szerintem a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőséghez fogok fordulni, jobb ötletem nincs sajnos. Bezzeg a havidíjat meg előre egy hónappal bekell fizetni a semmiért.
    :(((

    Üdv,
    kBagyula

Új hozzászólás Aktív témák