Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz lipi67 #8240 üzenetére

    Semmi gond, köszi a részletes tájékoztatást.
    Amint látszik az adatlapomon, egy Abit AB9 Quad GT-m van, I985-ös chip-pel, legújabb bios-szal (támogatja az 1333fsb-t is ezzel..., meg sok előnye van).
    Akkor ugye passzolni fog az alaplapomhoz a hűtő? Hely szerintem csak lesz, főleg, hogy valahogy bepasszíroztam a jó öreg Codegen ATX-be ezt a jelenlegi, böhöm Hipro 700W-os szervertápot is, meg lényegében semmi sincs az útjában.
    Kb. 15 centi szabad helye lesz így ránézésre függőlegesen, vízszintben még több. Asszem 10-et igényel, vagy mennyit. Próbálok ügyeskedni, holnap érkezik remélhetőleg.
    Igen, a PH-n, meg máshol sem igen találkoztam E(0)-val... bár megfordult a fejemben, hogy ez egy fizikai vagy csupán szoftveres különbség-e... mármint a stepping. Mert akkor könnyen lehetne upgrade-elni, esetleg bios-flash..., ha szoftveres. Nem tudom.
    Ez egy Silent Square Pro II lesz, csak a vezérlője nincs meg, nem is volt..., bár nem hiszem, hogy használnám. Pörögjön csak max.-on. Táp elbírja, meg amúgy sem hangos.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák