Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Mr K #53282 üzenetére

    [Ebbe benne vannak azok az adatok, amik neked nincsnek meg?]
    Az R T és W oszlopokból számoltam a kérdéses időintervallumban.
    pl:
    0. nap 350-en voltak kórházban
    1. nap 20-an meghaltak, 360-an voltak kórházban, az előző naphoz képest a változás +10. Ebből én kivettem, hogy, ha 350-en voltak bent, abból 20-an meghaltak, majd a nap végére 360-an voltak bent, akkor mindenképpen felvettek a kórházakba +30 embert.
    2. nap stb. és a végén az összeset összeadtam.
    Ha többet csökkent 1 nap alatt a kórházban levők száma, mint ahány halottat lejelentettek, akkor nullát számoltam.
    Egy nagy tétel hiányzik, hogy nem tudjuk, hogy hányan jöttek ki élve az egyes napokon, mert még annyival több lenne a végeredmény.
    Pl.: ha az 1. napon 20-an meghaltak, 20-at hazaengedtek élve, és ezek után lett 350 betegből 360 beteg másnapra, akkor 50 új ember érkezett.

    Feltételezve, hogy a halál előtt bevittek mindenkit egy kórházba, kapunk egy nagyságrendi számot, hogy az adott időintervallumban hányan voltak, akik majdnem egészen biztosan megfordultak a kórházban.

    Azt tudjuk ebből, hogy a halottakat is beleértve nem 17.000-en, hanem úgy legalább 23.174-en.
    Azt tudjuk, hogy így annak a Kásler csávónak nem jó a száma, de ezt eddig is tudtuk, mert a hibás cikk ugye arról szól, hogy így az az orbitális f.ság jönne ki, hogy a betegek fele meghalt, ami valami eszmefutás a kutatóktól, elég lett volna annyit mondani és írni, hogy, ahogy ők értelmezik, hogy ebbe a 17.000-be benne vannak a halottak is, úgy orbitális f.ság jönne ki, és nyilván minimum nincs benne. Vagy nincs benne, vagy Kásler tévedett, és mit tudom én 27.000 lenne a jó szám, elírta a papírján a rádiós nyilatkozatnál vagy a tököm tudja.

    Én azt mondom, hogy a 17.000 + a 9.500 = 26.500 lesz a jó megoldás. Ha valóban ennyi, esetleg a napokban elmagyarázza valaki a kutatóknak,
    akkor annyit kellett volna a kutatóknak végig gondolni, hogy félre mondta a csávó 1 számmal, vagy a kórházban meggyógyítottakat mondta be, hogy 17.000 ember volt kórházban, és 9.500 meg meghalt. Hozzá kellett volna tennie, hogy természetesen a 9.500 is bent volt a kórházban a halála előtt.
    De mint mondtam már az első hsz-nál, ez csak az én személyes tippem, hogy ez lehet a dolog mögött.

    Nekem a leghitelesebb forrás most a koronavirus.gov.hu, a fenti táblázatban azok a számok szerepelnek, meg van benne ugye azokból számolt adat, de azokra ránéztem, jók a képletek.
    A másik pedig szerintem a KSH. A tavalyi halottak számát én onnan nézem mindig.

    Ezen kívül nekem vagy semmi vagy minden hiteles. Attól függ, hogy, ha ide kell, akkor semmi, és mindent megkérőjelezek. Ha pedig magamnak kell, akkor nekem tök mindegy, én tudok dolgozni bármiből, akár a századvég vagy ki a tök..öm csinálta, akár te csináltad, stb. Úgy is ott van, hogy miről beszélünk.

    Ha mindenben kételkedünk, semmi sem hiteles, akkor pl. azok sem, amikhez hasonlítunk, mert külföldi ország adatainak a hitelességét még ennyire sem tudjuk megállapítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák