Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz EmberXY #36536 üzenetére

    Jaja, a 4GB az már telefonba is kevés. Az idők során, az anno szinte semi erőforrást nem zabáló webböngészés (emlékszem még amikor Pentium 1 133MHZ, 128MB RAM (de 32 is elég lett volna, csak nekem 128MB volt benne), és fél MB-os VGA társaságában simán lehetett netezni. Jóöreg WEB 1.0 ... De a korai WEB 2.0-hoz is, bőven elég volt egy 800-900MHZ-es Celeron 128-256MB RAMmal.
    Mindennek nő persze a gépigénye folyamatosan, emlékszem amikor az Athlon XP 1700+ 640MB RAMmal egy erős gamer gépnek számított, a net meg csak úgy repült rajta... Ma már netezni is kevés lenne (Cipruson 1700-as Dothan Celeronnal és 768MB RAMmal egy ablakban is vért izzadós votl a net, egy idő után már csak letölteni használtam a laptopot minden mást inkább telefonon intéztem).

    Igen, ha I3-as akkor 2 mag 4 szál, itt igazából a generációja ami érdekes, de ha így beírod mint a munkahelyit az tökéletes. :) (Tippre valami 2,3,4th genre tippelek)

    A 10100F efféle felhasználáshoz is tökéletes, hűvös, keveset fogyaszt, csendes. De ha eg jó VGA-t raksz mellé, akkor játszani is jó még manapság, elvégre egy tökéletesített régi I7-esről beszélünk.
    Persze ez most hjó, hogy 1-2 év múlva lehet h mást ajánlok majd. :) (Sandásan DDR5-el, akkor aztán semmit nem menthetsz át a jelenlegidből :D )

    (Trágyahordáshoz nem kell Ferrari, de láttam már Ford Mustanggal szántani, és Ausztráliában az UTE (USAban Ford Ranchero/Chevy Elcamino) se véletlenül lett kategória. Ugye ott volt szempont, hogy lehessen templombajárni/villantani a trágyahordóval is)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák