Új hozzászólás Aktív témák

  • isecreb

    csendes tag

    Segítségre lenne szükségem!

    Bocsi hogy talán nem ideillő a hozzászólásom, de a cég 4 gépén TM Internet security 2008 látja el a védelmet.

    Tapasztalataim:
    Valóban rendesen igénybe veszi a gépek erőforrásait. Egy régebbi Compaq laptopra nem is volt hajlandó feltelepülni 256 MB RAMmal. Sebaj, már 1GB van benne!, így irodai célokra eldöcög.
    Komolyabb problémám volt a TM tűzfalával. Egyik napról a másikra blokkolta az Outlook levelezést, (tiltó listára tette az Outlookot, kivettem, megoldódott) pár nap múlva egyik gépen nem engedte a weboldalakat. (Ping működött.) Csak kikapcsolt TM tűzfallal működik azóta. Az XP tűzfalát visszakapcsoltam.
    Másik komolyabb problémát okozta, hogy egy nyugdíjjárulék programot víruskét ismert fel egyszer. Később, mikor vissza installáltuk a progit, már nem foglalkozott vele. A köztudottan szpájveres FlashGet programmal azonban nem törődik.

    A legnagyobb bajom, amiben segítségeteket szeretném kérni, hogy szeptember 5-én mind a négy gép újraindítást kért munka közben, és az a három, amelynél engedélyezték az újraindulást, attól fogva nem jut tovább az üdvözlő képernyőn. A negyediket ki sem merjük kapcsolni.

    A dátum a TM frissítés letöltése miatt lehet fontos. MS frissítést nem töltöttünk/telepítettünk.
    Egy informatikus külső meghajtóként csatolva a HDD-t, vírust keresett, de nem talált.

    Most áll a munka :DD .
    Ha valaki (neadjisten!) hasonlót tapasztalt, ha nem is tudja a megoldást, szívesen venném ha dobna egy mailt: isecrebKUKACindexPONThu.
    Jó lenne tudni, hogy tényleg nem a Trend Microval van a baj.

    Köszi! Isecreb

Új hozzászólás Aktív témák