Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy72

    aktív tag

    Sziasztok!

    Új vagyok a témában, már olvasgattam vissza is dolgokat, de lehet, hogy banális kérdéseim vannak.

    Vettem én is egy TP-LINK WR1043ND-t, egyelőre a gyári firm-mel megy. Viszont a későbbiekben szeretnék majd egy kicsit mókolni vele a vargalex féle firm-mel. Most jelenleg az alapokat próbálom elsajátítani, egy használaton kívüli 841Nd-vel, amire már felraktam az OpenWrt-t. odáig jutottam, hogy ssh-n be tudok jelentkezni, de sehogy sem sikerül beállítanom a WAn-t, hogy legyen internet, anélkül pedig nem tudtam felrakni a Luci-t. A vargalex féle 1043ND okosítás cikk alapján próbálkoztam azzal, de a vi /etc/config/network-re előjövő paraméterekben a WAN-t hiába írom át pppoe-re elmentve és újraindítva sincs net.
    Ha esetleg ebben tudtok segíteni, akkor megköszönném.
    A másik pedig, hogy letöltöttem a vargalex féle firm-et a linkelt helyről a 1043ND-hez, (a factory-t), de a sum ellenőrzéskor teljesen más érték jön ki. Többször letöltöttem, de konzekvensen eltér a két összeg az ellenőrzéskor. Így nem merem kockáztatni, hogy flash-eljem a 1043ND-t, ami ráadásul a téglásodásra hajlamos 1.10-es.
    Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat. Üdv: tboy72

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák