Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    válasz Intruder2k5 #33678 üzenetére

    Az is lehet... :)

    Az OpenWRT felrakásánál még van 1-2 dolog, amit nem tudok (vargalex blogját olvastam).
    A meghajtó particionálását segítő felületnél Hányas számú paranccsal kell a meghajtómat (ami egy 32Gb Pendrive) formázni?
    A másik ami még nem tiszta előttem ezzel az [FTP Backup-al] . Kell egy ftp szervert létrehoznom, ahová menti a router pl. a torrentnél letöltött fájlokat? Vagy tudja menteni a Pendrive-ra is (remélem)? Ha tudja menteni Pendrive-ra is a letöltött fájlokat, azokat bármikor át tudom másolni a gépemre wifin keresztül pl. total commanderrel?
    És végül ez nem tiszta előttem:
    "Az ellenőrzést megteheted Windows-on az MD5 Checksum verifier kis alkalmazással"
    Nos, letöltöttem ezt a MD5 Checksum verifier alkalmazást és betallóztam neki a openwrt-ar71xx-generic-tl-wr1043nd-v1-squashfs-factory_vargalex_1.1.5 fájlt, s ki is írt egy szám-betű kombinációjú sort.
    Írja még, hogy "Webes felületen történő frissítés esetén a LuCI kiírja az MD5SUM-ot!"
    Én a gyári webes felületen akarom frissíteni a gyári Fw-t erre az OpenWRT 1.1.5-re, de frissítés kezdetekor még nem lesz LuCI-s a felületem. Vagy igen? :F Vagy hogy tudom a LuCI-s webes felületet előhozni?

    [ Szerkesztve ]

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák