Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobi

    aktív tag

    Nah, nekem is van egy sztorim: Ismerősöm ott vásárolt alaplapja olyan hibát produkált, hogy kb. minden 3-4-dik kísérletnél nem kapcsolt be! Pécstől 20 km-re lakik, onnan hozta be! A szervízbe visszaadták, hogy OK! A hiba persze továbbra is fennt állt! Ezt még 2-szer eljátszották, aztán a srác vett egy másik lapot a Vilando Bt.-nél, amivel jól ment a konfigja és rámbízta az ügyet! Visszavittem és kértem, hogy prioritással kezeljék ha lehet, mert már 3-szor visszahozták tehát oda-vissza már 120 km-be van a garcsere és még mindíg szar! A srác azt mondta, most nincs ilyen lapjuk hagyjam megint itt, elkérte a számom, hogy 2 héten belül csörögnek! 3 hét után én hívtam fel őket, hogy akkor adják vissza az árát, amire persze NEM volt a válasz, mert tudják pontosan olyan típusra cserélni! Amit amikor érte mentem a polcról simán levett egy uolyan lapot és odaadta! Akkor mire volt jó ez a az egész? Hihhetetlen!

    [ Szerkesztve ]

  • dobi

    aktív tag

    válasz Terentius #425 üzenetére

    Talán lehet gart intézni valahogy, csak tudni kéne hozzá, hogy melyik nagykerből származik a cucc és ott érdeklődni náluk a hogyan továbbról! Feltéve ha ők nem zártak még be :C

    Egyébként meg sejteni lehetett, hogy lesz valami hasonló problémájuk előbb utóbb, hiszen egyre jobban leszarták a vásárlóikat (gondolván, van elég), így valszeg egyre kevesebb lett és ezzel együtt a bevétel is... a bérleti díj meg valszeg sokkal több mint a Garay-ban volt anno és így nehéz nem beszélve ott valamelyik tulaj vagy kicsoda jó pár millás verdájáról! :K

    Fentebb olvastam egy olyant valakinél (talán Andrew de bocs ha nem ő volt, most nem olvasom vissza mégeccer), hogy a TP Computer az a TP Comp csak rövidítették! :Y Ilyen nincs! Ami a neve, az a neve és punkte! Akkor az már másik céget jelentene, mint ahogy jelent is, ebben az esetben és a kollégák is leírták fentebb csak gondoltam megemlítem! :R

Új hozzászólás Aktív témák