Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz MZsoltee #283 üzenetére

    ''Ilyen felfogással vehetsz 1 8800GTS amin van 10év gar és bemész 2015ben hogy rossz, kérke cserébe egy csúcskategóriás vga-t! Ez nevetséges!'' Nem.

    Mivel 10 év múlva már nemlesz a nagykerekben meg raktárakban sem 8800GTS, tehát cserélni nemtudják mire, vissza kell számlázni 2015-ben a 7 évvel azelötti vételárat. Bár 7 év múlva már valszeg eurot kapnál érte, valamint az infláció hiánya miatt jóval többet, mint amennyibe most kerülne a karid. Na pl. ilyen dolgok miatt nem adnak 10 év garit a gyártók. Megcáfolni sem tudod amit mondok, pont tpnél esett meg, hogy aktuális vidkarim meghalt, de közben leálltak a gyártással, kifogyott a raktárakból, nemtudoták cserélni, ezért visszaszámlázták, és levásároltam a vételárat. (nem azt, amin a hasonló társai aktuálissan kintvoltak)


    Egyébként újabban rugalmasság is van a cégben, garis dolgokat is meglehet úgy tárgyalni, hogy mindenkinek jó legyen.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz _Erik_ #285 üzenetére

    ''Azért azzal a visszaszámlázással csak óvatosan. Érdekes volna, ha ilyen árcsökkenés mellett, mint ami a számítástechnikai termékek esetében megfigyelhető, az eredeti vételárat fizetné vissza az üzlet/forgalmazó/gyártó/akárki.''

    Akkor mi a áresési/visszafizetési határ?


    Vettem nálatok egy 9800pro-t (256Mb, 256Bit) -fizettem érte 45k-t... Ekkor egy 6600GT ára még 60k volt. Használtam nagy boldogan a 9800pro-t, de kb. fél év múlva elfüstölt, hát visszavittem hozzátok. A problémát az okozta, hogy Sapphire cég leállt a gyártással, kari kifogyott a nagykerből és már nem vol típusra ilyen kari, úgyhogy kb. 3-4 hét múlva visszaszámláztátok a 45K pénzt, és elhoztam szőrén egy 6600GT-t. (kb. 20k áresés...)

    Szóval gyakorlatilag egy kész ráfizetés vagyok nektek. :B

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Nézzétek csak meg az árlistájukat, ki mennyi hibát talál benne?

    [nagyban]

    Egyébként nem ritka a 0 forintos termék, na de az 1152kB L2 cache egy számtechbolttól, ahol értenek hozzá... :C

    Szerintem technikai segítséget kellene kérniük mondjuk aliencomputerstől, azoknak meg lehet nézni az árlistáját.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz jeti93 #340 üzenetére

    Gariztattam ott ramot, vidkarit, de egyik sem jött meg 3 hétnél hamarabb (más boltban sem megy hamarabb). Egyébként meg használd a "válasz" gombot, hogy tudjuk kinek szólt, amit írtál. Ellenben tényleg korrektül telefonálnak, ha megjön a cucc.

    De nem csak ennek a boltnak vannak "problémái" említhetném pl. electroworldot, pixelhibák megjelenése miatt felküldtem gariba monitort, valamikor 3 v. 4 hét múlva leküldték a cseremonitort, életemben nem láttam még annyira mocskos monitort, ahogy az kinézett. Szegény alkalmazottak tisztogatták le. A tetejébe meg kaptam egy olyan moncsit, aminek egy centivel arrébb volt a pixelhibája, úgyhogy eladtam gyorsan.

    Vettem ott egy nec 7371 satás dvd írót, mit szolnának, ha bevinném gariba, hogy csak ide módban látja az alaplap, satára kapcsolva kínai karakterek jelennek meg a biosban?

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák