Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • walaky

    csendes tag

    válasz Szeke #13 üzenetére

    Kedves Szeke!

    Ez a saját nick nevem, nincs másik.
    Évek óta ezt használom, csak még nem szóltam hozzá egyetlen egy topichoz sem, ezért nem láthattál.

    Valóban neked is igazad van abban, hogy lehetőséget biztosítani kellene a kipróbálásra.
    Én ma voltam bent a boltban és rákérdeztem erre az esetre.
    Már tudják a boltban ki volt az a yerico nevű személy, de nem adják ki egyelőre, ők fogják elintézni vele az ügyet.
    Ha bemegy valaki a boltba akkor látni fogja, hogy a forgalmazott házak mindegyike kint van kb. másfél hete a bemutató polcokon. A monitorok is ki fognak kerülni, csak még nem volt erre idő. És üzembe is lesznek helyezve.

    Egyébként a bolt forgalma azt igazolja, hogy nagyon sokan őket választják nem véletlenül, s nem kérik az emberek a kipróbálás lehetőségét.
    Van persze olyan aki ezt kéri, vele közlik, hogy hátul a szervizben kérjen meg valakit és segíteni fog.

    Leteszteltem őket egy barátomat beküldtem aki még soha nem vett náluk semmit. Elöl is mutattak volna neki monitort, de megkérték, mivel sokan voltak a boltban, hogy legyen szíves hátrafáradni és ott segítenek. Mire hátraért, már várták a monitorral.

    Később visszament és már csak pár ember volt elöl, egy másik monitorra is kíváncsi volt, elöl megmutatták neki.

    Csak ennyit akartam mondani.

    Igen, ez van - a számítógépek rejtelmei, de azért ha nem lennének hiányoznának a kis aranyosak.

  • walaky

    csendes tag

    válasz Szeke #19 üzenetére

    Nem tűntem el, csak van más dolgom is.

    Abit BF7, BE6, TH7, IS7, IC7 eddig a palettám. Soha semmivel nem volt még gondom. kopp-kopp-kopp.

    Jó az Abit.

    De Merc.., Mat..., már nem vennék.

    Igen, ez van - a számítógépek rejtelmei, de azért ha nem lennének hiányoznának a kis aranyosak.

Új hozzászólás Aktív témák