Új hozzászólás Aktív témák

  • Goatman

    aktív tag

    válasz Kbali #2349 üzenetére

    Hy! Az anti-glare dolgot a notebookcheck oldal erre a notira vonatkozó tesztjében olvastam..bár ők is vittek fel már 1-2 hibás adatot gépekről, az L40 tesztjük képeiről nekem úgy tűnik, hogy antiglare..sebaj végülis ez sem 1 nagy probléma.
    Amúgy mintegy tolmácsként funkcionálok most épp a Ti tapasztalataitok és az első notira vágyó csoporttársaim/jómagam között. A FuSi-kat, MSI-t, ASUS-t az itteni "olvasmányaim", az Acert saját tapasztalataim révén zártam ki..végül maradt a Lenovo és a Toshiba, ezeknél a vélemények összességében elég meggyőzőek voltak. (Egy Travelmate 5320-am volt kemény 2 napig, de visszakértem az árát..gyakorlatilag használhatatlan volt.) Ebből következik, hogy igényeink az átlagos egyetemi használat (földrajzszak szal semmi hardverfaló tervezőprogram ra vagy iesmire nincs szükségünk) köré csoportosulnak nagyjából 140k körüli maximalizált kerettel, nálam kiegészülne a dolog 1-2 régebbi játékkal is, amikkel ha jól tudom az x3100 azért nagyjából megbirkózik.

    [ Szerkesztve ]

    92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

Új hozzászólás Aktív témák