Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz Honzi #656 üzenetére

    Én szerintem meg nem véletlen van lezárva a terület. S nyilván gondoltak az ilyen emberekre is akik a bugokat keresik, mint Te.

    Szerintem mert kimentél a pályáról, még ha nem is a megszokott módon jelenti, akkor is egy olyan területre kerültél amivel a programnak nem kell foglalkoznia. Ahol elvileg te nem is lehetnél. Ergo nem fog olyan számításokat végezni, amit nem kell neki. Nem fog neked kiszámolni házakat, vagy texturákat, mert te ott nem is vagy. Ebből szerintem kár levonni bármilyen következtetést is.

    (#641) sixpak Azt azért ne felejtsük már el,hogy az egyik játék egy "zárt" térben játszódik, lineáris, míg a másik egy nyitott világ, ahol odamész ahová akarsz, amit látsz azt mind meg tudod közelíteni. Tehát összehasonlítani a kettőt szerintem nem épp fair dolog. S szerintem annyira panaszra sem lehet ok egyelőre. Nem lennék meglepve,hogy a sok sírás miatt,hogy mennyire nem fut jól a játék nemes egyszerűséggel majd szépen butítanak a grafikán, mert ez UBISOFT. :D

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák