Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz Kotomicuki #3250 üzenetére

    Hát el kell, hogy keserítselek, mert minden újratöltésnél "újraélednek" a légvédelmi lövegek meg egyéb ilyen nyalánkságok, ahogy az ellenséges bázisok is benépesednek újra idővel. (lehet ezen változtattak már azóta, nem tudom)

    Sokszor kibeszéltük már itt mennyire bugyuták a gépi társak és, hogy az ellenség intelligenciája sincs a toppon. Sajnos a térképre meg a gyönyörű tájakra lett a hangsúly fektetve a többi meg úgy össze lett csapva. Sokáig szórakoztató a játék. Nálam 50 óránál kimerült és be sem fejeztem. Jó a lopakodás, jó a mesterlövészkedés, unalmasak a küldetések, mellékküldetések számomra, nincs súlya annak, hogy milyen fegyvert használsz pl. A legelső fegyverekkel is végigviszed a játékot, sok skill után meg már könnyű is. Én HUD nélkül legnehezebben játszottam, de úgy sem volt valami nagy kihívás. Most már van Tier lehet, hogy más az egész, de így 3-4 hónappal kiadás után már nincs kedvem megnézni.

    Rengeteg a hiányosság a játékban, amit talán idővel javítanak. Csak hogy úgy kellett volna kiadni alapból...

    DLC-k meg na, vicces.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák