Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz Mister_X #416 üzenetére

    "Nem igazán, de a bunkó style jobban zavar, amit néha bemutatsz egy-egy blogban. Mondjuk az előbb leírt, friss padlón átjárkálókat, az elájult biciklis miatt dudáló autóst, az 1000¥ felajánlást 2000-re átíró adománygyűjtőt, stb."
    Játssz el a gondolattal egy percre, hogy mondjuk egy évet Budapesten töltesz ösztöndíjjal, és blogot vezetsz az ottani élményeidről, tapasztalataidról. Mit gondolsz, találkoznál hasonló szitukkal? Megítélnéd ez alapján a városban/országban élő embereket?
    Barmok mindenhol vannak. Az, hogy tíz hónap alatt itt ennyivel találkoztam szerintem kimondottan jó arány.

    "Felőlem jöhet az a több éves szerződés, csak ne sebesüljek meg súlyosan vagy kapjak el valami trópusi nyavaját"
    Hát, hajrá. Ezek is fontos dolgok, de azért van még egy-két más lényeges szempont is. Egyébként, trópusi nyavalyát nem fogsz kapni, mert nincs. Kötelező, vagy ajánlott védőoltás sincs semmi extra a Japánba utazóknak, ha jól tudom. Még kullanccsal sem találkoztam, pedig néha járok erdőben itt is.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák