Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Már megint rég jártam erre. Szinte csak alszok és dolgozok. És ez most egy darabig így is lesz. :( Pénteken este annyira csodálatos beszélgetésünk volt. Mindketten kicsit túlfűtöttek voltunk érzelmileg és hááát nagyon mélyen belementünk a beszélgetésbe. Felidéztünk régi randikat is. Elképesztő mennyire sokat változtunk. Életemnek is feltűnt hogy a lassan 3 év alatt mennyire érett és bensőséges lett a kapcsolatunk. Aztán a beszélgetés vége felé picinyami idejött és gyakorlatilag kitúrt a helyemről. Látta hogy Életemmel beszélek és teljesen lázba jött mert ő is szeretett volna írkálni. Életem küldött neki sok-sok animációt amin jókat szórakozott. De ütögette a billentyűt is szorgalmasan. Amikor ide akartam merészkedni hogy én is szóljak pár szót hááát szó szerint bírkózni kellett érte. Ő erőszakosan hesegette a kezem és közölte most ő beszél és én nem gépezhetek. Nagyon jól szórakoztunk. Életem is élvezte persze a helyzetet hogy 2 csaj megverekszik érte. :D Ez így volt szombaton is. Sajnos délelőtt nem tudtam Vele lenni mert annyira mélyen aludtam hogynem hallottam meg az üzinek a jelzését. Pedig lehet hogy pár percünk lett volna. De este kaptunk lehetőséget. Mindketten titokban beszéltünk ami különös izgalommal töltött el engem. Ilyenkor ugye nagyon fülelni kell hogy ne kapjanak rajta. Az elején úgy beszéltem Életemmel hogy közben a gyerek fülesen beszélt a nagyszülőkkel. Majd kb. fél óra múlva átvettem a fülest de képtelen voltam odafigyelni a beszédre. Életemre koncentráltam. A csevegést hamar be is fejeztük és beszéltünk tovább. Picinyami ismét lecsapott és újra harcba szálltunk az imádott férfiért. :B Megint nagyon jól szórakoztunk. Csodálatos este lett. Egy pillanat alatt elmúlt a fáradságom. Tegnap délután végre nyugoban beszélhettünk. Nem sokat és azt is több részletben. Nagyon izgatott lettem mert felmerült egy randi lehetősége. Még mindkettőnknek szervezkednie kell de azon leszünk hogy együtt lehessünk. Nagyon hiányzik nekünk az ölelés és az összebújás. Hiányzik hogy hallhassam a hangját. Hogy belenézzek a szemébe ami szerelmesen tekint rám. Természetesen amint kiolvasnám belőle mit érez azonnal lesütném a szemem mert zavarba ejt ami árad belőle. Én nagyon szeretem ŐT! :B Rettenetesen hiányzik már! A randi sajnos időjárás függő is. Ha az útviszonyok nem lesznek valami jók akkor nem ülhetek autóba. Ez Életem kérése. Vagyis kikötése. Ezért reménykedem hogy a sors mellénk áll most is. Szükségünk lenne a feltöltődésre. Nagyon régen nem érintettük már egymást. És a munkám miatt kevesebbet is tudunk beszélni. Érdekes de ezáltal viszont sokkal többet adunk ki az érzelmeinkből ezeken az alkalmakon. Egyre csodálatosabb az élet Vele!

    Mindenkinek kellemes napot kívánok!

Aktív témák