Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz margithid #161035 üzenetére

    Máséra sem nagyon. Sosztán? Attól még az a lényeg, hogy van valami ötleted, tipped beírod ha akarod és más meg ha tetszik neki, rakja.
    Mégis mit vársz? Tapsot, éljenzést, hajbókolást, ha jön? Vagy anyázást ha nem?
    Pont elég, ha beírod, ahogy néhányan mások is és abból aki akar profitálhat, ha jön, mert ez nem lottó, hogy eloszlik a nyeremény ha több a nyertes...
    Nem kötelező írni, de az isten áldjon meg ne várd már hogy majd lájkolnak mint a fészbúkon. :))
    Ha az az igényed, oda kell menni. ;)
    A lényeg, hogy te ezt a meccset látod jónak, más meg mást. Akik meg olvassák, majd eldöntik, hogy saját kontóra rakják-e vagy sem.
    Látod tegnap amit beírtam tán 1-1 válasz jött rá... De nem azért írtam, hanem hogy esetleg másoknak adjak ötleteket. Aztán hogy bejön-e vagy sem, az más kérdés... Ha erős kami akkor azt oda is írom.
    Már pl. ezeket látom jónak. Hogy aztán melyik jön, majd kiderül:

    Pár duplázóst ki lehet belőlük válogatni...
    Tottenham 1,60 - Tottinak csak a bajnokság van, az ELből is kiejtette magát, hogy ne hatfelé kelljen figyelni
    Manchester City 1,27 - ha nem nyernek az utolsó ellen, akkor kb halomra kell őket verni batz papuccsal
    Juventus 1,45 - a Juve az Juve a BL visszavágó meg még 2 hét...
    Atletico Madrid 1,45 - Ha otthon nem nyernek az idegenben hulladék Valenci ellen remélem a szurkerek megtapossák őket
    Monaco 1,35 - nekik is kell a 3 pont, PSG a sarkukban, BL visszavágó még odébb van
    Ajax 1,45 - versenyfutás a Feyenoorddal, igaz csütörtökön Koppenhága EL
    Feyenoord 1,40 - versenyfutás az Ajaxszal
    Sion 1,50 - ha nem lesz H, akkor bunda :DDD az odavágó H volt és 2/1 :U
    Kayserispor 2,15 - szintén zenész odavágó 2/1 volt, vendég sima bent maradó középcsapat (a bundásabb fajtából amúgy), hazai meg H-val elléphet a kiesőktől 8 pontnyira, ami már tetemes, amúgy utóbbi 4 meccset zsinórban nyerték

    Prós oddsok még reggelről...
    Én ezekből raktam 3 duplázóst és 200 ficcsért egyenesbe az egészet...

    Nem várom, hogy bárki reagáljon rá, elég, ha ránéz az eseményekre és eldönti tetszik-e neki valamelyik...
    Aztán hogy jön-e vagy sem, az más kérdés, ez szerencsejáték. :))

    Sokszor mutogatnak utólag találatot meg ideírják, hogy "hát azért nem írtam be mert az egyik róla rögtön azután jött hogy megraktam"... na és? A másik kettőt attól még más is felhasználhatta volna belőle, főleg, ha időközben felmegy az oddsuk és a kettő együtt annyi lesz, mint volt előzőleg a 3 együtt...

    Mi a tököt írjanak amúgy? Te elemezted ki magadnak, hogy az egy jó tipp. Ha bíznak a megérzésedben, akkor rakják, ha nem, nem. Kb ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

  • sutyesz96

    őstag

    válasz margithid #161035 üzenetére

    Én raktam, attól még hogy nem adtam a világ tudtára. :R

    No matter what, you keep finding something to fight for.

Új hozzászólás Aktív témák