Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz margithid #161037 üzenetére

    de bakker, ha beírja a tippjét, akkor írjon mellé hat oldalnyi elemzést is mert csak úgy ér? :))
    Akkor inkább csináljon egy saját oldalt amiből amúgy rengeteg van vagy faszbúk oldalt hozzá...
    Te sem írsz szinte semmit:
    Holnapi ukrán érdekesség:
    Karpaty - Oleksandriya X2, 1.40ért, szerintem megéri a kockázatot.

    Ezt hívod elemzésnek, már ne is haragudj? Ez csak annyi, hogy te kinézted a meccset, megnézted ki mit játszott mostanában, meg egymás ellenieket és kb ennyi, aztán beírtad a tippet.
    Ami pont elég arra, hogy akit érdekel, rálessen (ahogy tettem én is) megnézze tetszik-e neki és rakja vagy ne rakja...
    Pont az a lényeg, hogy te már kielemezted a magad módján, (ahogy én is azokat, amiket beírtam).
    Max ha valaki rákérdez, hogy miért látom a Tottit esélyesnek 1,6-ért, akkor leírom neki, hogy a keret alkalmatlan 3 frontos versenyre, a sorrend pedig: bajnokság, kupa, EL volt.
    EL-t úgy kezelték, hogy ha tovább jutnak okés, ha nem, nem. Akár a hazai kupát. A cél a bajnoki 1-3 hely, illetve már a 2-3, mert a Chelsea első lesz, az szinte tuti.
    Totti otthon 11-2-0 a statja, ha nyer, 4 pontra elléphet a Livertől és csak a ManCi lesz rá veszélyes...
    Érted?
    Ha vannak perembajnokságok, amikre jellemzően nem figyel senki, de én találok benne érdekességet, azt is jelzem.
    Tavaly pl ilyen volt a cseh 2-ben a Vysehrad...
    A hazai statja 4-1-9 volt a végére, nem véletlenül. Nem egyszer ajánlottam hazai meccsein a V-t 3-4 oddsokért és jöttek sorban.
    Mert annak senki nem járt utána, csak én, hogy a stadionjuk nem alkalmas 2-od osztályú meccsek rendezésére így gyakorlatilag minden meccsüket, a hazaiakat is, idegenben játszották. :))
    Mondtam is akkor hogy ez a sok agyhiányos cseh kettes banda miért hagyta őket kiesni, ha bent tartották volna őket, idén is eggyel több hazai meccse lenne mindenkinek. :)
    Szóval pont elég az hogy ha beírod a tippet, ahogy más is, majd mindenki eldönti, érdekli-e, ahogy másénál is. Nem kötelező írni, csak ha akarod, de komolyan ne várj már 6 oldalas mélyreható elemzést vagy ezer lájkot. Oksa?
    Oszd csak tovább az igét, minél többen írunk tippeket, annál jobb, sokszor van, hogy az embernek semmi ötlete akkor innen vesz ihletet. :)

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák