Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    hm, ez furcsa... lehet pont egy hibásat fogtál ki? :(

    nekem rá van kötve a gép koaxon, a tv rca-n, ésa dvd optikain, és megy 24/7, nuku problem. Na jó ez túlzás, néha volt egy egy kisebb hiba:

    1x megfagyott, de aztán unpluggal megjavult, illetve 2x volt olyan, hogy tv/anl-en nem volt hang, de az is megjavul magától (egyik esetben estéreől reggelre, másik esetben pedig kb 3 perc mulva visszajött a hang). megfigyeltem, hogy akkor volt ilyen, mikor kikapcsoltam a tv-t az erősítő távjával, de gyorsan be is kapcsoltam az erősítő távjának TV gombjával (nekem Thomson a TV-m is) és akkor volt ez a probléma. Egyébként semmi gond, semi torzítás, semmi ventibajok nincsenek.

    szerintem is úgy jársz a legjobban, ha vársz egy vihart és lakásbiztosításra kifizetteted a biztosítóval. Öcsém is úgy járt, vett egy pár éves Technics 5.1 hifit nagyon jó állapotban 100ért rokontól, aztán egyszercsak kinyírta egy villám, a biztosító meg kifizette az akkor új, vele megegyező kategóriájúnak az árát (mivel az övét már nem lehetett kapni és nem volt javítható sem), plusz visszaadta a régit is hangfalakkal együtt. Szóval 100-ból volt egy 250 Ft körüli vadonatúj Technics hifije, plusz egy jóállapotú 5.1es Technics hangfalszettje, amit külön eladott... mázlista :D

    [Szerkesztve]

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák