Új hozzászólás Aktív témák

  • gmx9

    aktív tag

    Természetesen SPOILER:

    Szerintem is jó kis rész volt. Az eleje, mikor beviszik Rickéket és fűrészelnek egy palit, egyszerűen brutálisan jó. Rögtön az Outlast horrorjáték ugrott be, ott láttunk ilyesmiket. Sajnos az kitalálható volt, hogy Carolék mentik meg őket, bár ez esetben csak róla beszélhetünk.

    Észrevételek:

    - Tyresse végre csinált valamit, bár még mindig sokat nézett csak ijedten a semmibe. Nagy munka lesz még a karakterével

    - Bármennyire is jó volt az eleje, előjött a szokásos TWD betegség. A kádnál is pl. mindenkit kinyírtak, de úgyis tudtad, hogy a főszereplőknek, a fontos karaktereknek nem lesz bajuk. Legalább egy ütést kaphatott volna Glenn, mert annyira kiszámítható így

    - Meglepő, hogy egy rész alatt le is zárták ezt a szálat, én azért azt hittem legalább 3-4 epizódot szentelnek neki. Persze örülök, hogy nem húzták túl, bár nem elképzelhetetlen, hogy egy-két ember kiszabadul majd onnan és később még találkoznak (mint a Kormányzó esetében). Mindenesetre így viszont jóval inkább előtérbe fog kerülni a gyógymód, illetve Eugene

    - Carol fejlődését nagyon jó látni, az egyik kedvenc karakterem lett a sorozat folyamán. Használja az eszét, az elnyomott senkiből egy erős, okos nő lett, aki mindent megtesz a túlélésért és kiáll a többiekért. Tényleg nagyon jó látni őt.

    - Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

Új hozzászólás Aktív témák