Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz RootRulez #30 üzenetére

    Nos megkésve bár, de törve nem most végeztem a 6. évaddal. Korábban a 2. évad végéig jutottam már ott megtetszett, de most 1-2 hónapja elkezdtem kivégezni a sorozatot így jön a 7. évad feliratosan, talán így is kellett volna végig nézni. A telefonálásra visszatérve, nem akarok spoilerezni ha esetleg valaki idetéved és még nem látta így csak körülírom, de garantálni nem garantálok semmit szóval spoiler veszély :D Mikor jött a hívás és a következő részben ugyanaz a hang felbukkant ott reménykedtem, de aztán mire oda jutottunk ahova kicsit csalódtam. Többet vártam attól a résztől ahol végül is vége lett, az egész sorozat arra épült, hogy micsoda egy karakter ez a Red John aztán nem igazán lett ez kivesézve, kicsit mintha kapkodósan lett volna vége :( nekem nem tetszett, de hát kinek mi. Utána ugyanúgy bejött a sorozat, kicsit talán humorosabb is volt, mint korábban. 7. évad jön, de mikor korábban szembesültem vele az 5. évad végén, hogy már nem sok van hátra majd rájöttem, hogy még van 7. évad is örültem, hogy még nincs vége. Nos már csak 13 rész választ el a végétől, kicsit hiányozni fog ez a sorozat, bár a nyers bűnüldözésen kívül igazából nem tudom mit tudtak volna még kitalálni az írók és kihozni a sorozatból, de jó lett volna még pár évad, elfogadtam volna szívesen :DDD

Új hozzászólás Aktív témák