Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    válasz Inv1sus #8697 üzenetére

    Legutóbb inkább hagytam a fenébe a sárkányt is, meguntam bedarálni, és otthagyni bennük mindent. ;]
    Kipróbáltam, már egy óriás se ellenfél. Mire üt egyet, visszaregenerálom az előző ütését. Kettő-három már húzós védekezés nélkül, de ha csak a pajzsomat tartom, már ennyi is kevés. És csak valami 85 körül van a light armorom, és 40 körül a block. És nem mókoltam semmi extra überbrutál 4000 körüli cuccokat magamnak, csak amit a játék engedett. Mindenféle extra smithing turbózás nélkül. Amit a 100-as lvl rá tud adni egy páncélra, fegyverre, meg minden cuccomra, annyi lett rajta húzva, és kész. Enchantnál ét is neveztem a glass armor cuccaimat Badass-re. :DDD
    Az a baj, hogy nem is tudom milyen karaktert kezdjek el megint. van egy night elfem, amin nem csak az íjászat-kard, hanem a detruction magic is ki van húzva, és van egy wood elfem maxos íjászat-lopakodás, és most már egykezes pajzs-kard kombóval. Annyit tudnék most nehezíteni, hogy csak varázslattal megyek, mert arra még nem raktam egy pontot se, 100 a mana is, de pár óra alatt feltornásznám ezt is, aztán max a kétkezes maradna. Plusz nem jönnek be a varázslatok, első karinál azt húztam, marha unalmas lett a végére.

    pcMANiac Jóhogynem szadomazo ruciba menjek, folyamatos percenkénti más poisonnel etetve magamat, és levágva a bal lábam-jobb kezem, hogy legyen kihívás :DDD
    Más kategória, de a Borderlandsben fejlődött velem minden, amíg nem csináltál csilliót sebző fegyvert, nem voltál ennyire op.

    [ Szerkesztve ]

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Új hozzászólás Aktív témák