Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Anonymus23 #26749 üzenetére

    Elég lényeges amit mondtál - én sem értem hogy miért kell minden játékba "minden is" - pl Div2 (minden hibáját most félretéve..) egy remek PVE game, természetesen PVP-ben simán elvérzik, sose volt jó PVP fejlesztve hozzá, a kezdetek óta nem bírják megcsinálni, és ahogy írod is a portás meg a takarító már nem is fogja megoldani..

    Miért nem lehet már az elején eldönteni hogy PVP vagy PVE játékot fejlesztünk, és választani egy irányt de abban legalább a mai elvárásnak megfelelőt nyújtani..? (Persze a BF2042 meg kíváló példa hogy egy tisztán PVP-nek szánt játékt is iszonyat el lehet baltázni.. :DDD )

    Kicsit olyan mintha azt várnánk egy focis játéktól hogy egyszerre tudjon mindent amit egy futball manager tud és közben legyen is lejátszható a meccs és azt olyan szinten hozza mint a FIFA/PES - most csak példának hozom, de nyilván értitek hogy ott pl teljesen egyértelmű hogy most vagy sport arcade / szimulatort nyomok és akkor FIFA vagy engem kizárólag a management, draft, pénzügyi háttér, szerződések, statisztika érdekel és akkor a manager verzióval játszom, és magát a meccset hagyom random 2 perc alatt leszimulálni, megoldja az AI..

    Azzal nincs baj hgy Ubi most beáll a sorba és megpróbl a Pabdzsi babérjaira törni, sok sikert hozzá, csak akkor legyen is olyan, mert már a sokadik buktát nézzük végig..

    Szomorú kicsit hogy ül az egységsugarú casul gamer otthon, és keserédes örömmel legyint hogy "jó is hogy ilyen szar lett a BF2042 mer úgysincs VGA-m amit tudnám tolni rendesen.. " - itt tartunk ma.. valahol teljesen elbacódott a PC/Gamer piac, mind hardware mnd software oldalon..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák