Új hozzászólás Aktív témák

  • pottyoske197

    tag

    válasz regener #8802 üzenetére

    KOSZIIII
    Ez ujdonsag , azaz nem szurtem semmit eddig, de eleg jol mukodik. Nem teljes a map mindenben azt tudtuk eddig is, de jol hasznalhato, foleg ha 2 kepernyo van a gepre kotve. Mult heten vettem meg egyet , igy egyiken megnyitom a forumot es mikro mit keresek irkalom be, majd masikon keresem jatek kozbe, igy konnyu es nem idegolo hogy vajon hol is van :)))
    osszevegyitettek mindent a patchel, most jovok ra, lehet joval nagyobb ertekeket porgetni az oltozetekre, igy mar masabb, mert nekem is odalett 33 ezres sebzesrol 28.8 asra esett az LMG most toltam fel 31 re este.
    Kezdhetem elolrol a szetteket mert hat igy maskepp fest a porgetes is, es vna aminn mar modositani nem lehet
    De jo hogy megtartottam par lila szettet 12 es es folotti WD vel , meg van 50 ezres Heales meg 38 ezres Armoros is

    Kerdesem , ezek szandekosan csinaljak vagy hiba , egy egy oltozeten % alekban adja meg az armort, valamint van 1 db itemem amin van 20 ezer heall es 9 % heal !!!!!!!!!!! duplan jon. hazaerek bemasolok kepet ha ketkedtek, de en csak ugy pislogtam amikor megneztem. 120 ezerrol 160 ra teszi fel ha azt teszem be a Healt persze nem a gyujtemeny resze de elgondolkodtato.

    [ Szerkesztve ]

    pottyoske

Új hozzászólás Aktív témák