Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Oké, elkelne némi segítség. :B Nem erősségem az ilyenfajta kraftolós, szintlépegetős játékok, aztán elveszek a részletekben. Írtátok, hogy először a Main misson-okat kell/érdemes megcsinálni, így most eljutottam oda, hogy 6-os szintű vagyok, a következő elérhető Main mission pedig 8-as szintű emberekkel van tele. Eleve a hetes szinthez még vagy négyezer pont kell, amikor meg megölök valakit, ilyen 40-60 pontokat ad. Mit csináltam rosszul, hogy nem fejlődtem fel hozzájuk? :DDD Valamint a fegyvereket sem értem, van már jó pár hatos szintű, de harmad akkora DMG-vel, mint a hármas fegyvereim :F Hogy lehet ezt 'tuningolni', vagy mit kell velük csinálni? A White House-i 'boltban' láttam olyan hatos szintűt, ami többet sebez mint a én hármasom, csak hát nincs rá pénz :DDD Ehhez kapcsolódik egy másik kérdésem, a felesleges fegyvereket eladni vagy szétszedni (vagy mi a Deconstruct) érdemes? Ha szétszedem, hová tudom felhasználni, mert eddig nem jöttem rá? :F Meg még egy csomó mindenre nem jöttem rá...

    (#4791) GAbre Én most véletlenül átkapcsoltam Windowed módba, olyan vajsimán fut Vsync ON beállítás mellett, hogy öröm nézni. Ha kikapcsolom már nem olyan, bármi mást állítottam eddig, mindenhogy rosszabb volt. Még a 70-80fps mellett sem volt ennyire sima, mint így.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák