Új hozzászólás Aktív témák

  • failed

    tag

    sziasztok!

    egy gyors kérdésem lenne... ps4-en nekem megvan a division 2 alapjáték. régen haverral játszottunk, neki ps4 volt, ezért vettem meg arra a platformra... viszont én jobban kedvelem az egér bill kombót....

    a kérdések a következők:

    ha ps4-en van meg, akkor tudom valamilyen módon játszani pc-n a ps4-en levő játékot?! account összekapcsolás / remote play vagy valami ilyesmi buherára gondolok

    ha meg kell vegyem külön pc-re is, akkor:

    volt anno free hétvége pc-re... letöltöttem kipróbáltam gépen is... legnagyobb meglepetésemre jobban bejött, mint konzolon... (6 év cs1.6 után nem meglepő... :DDD ) szóval akkor az ubisoft accounton keresztül telepítettem... most viszont inkább steamen venném meg.. a két fiókot össze tudom kapcsolni valahogy?

    amúgy ha megveszem pc-re is, akkor a ps4 fiókomat és a steam fiókomat össze tudom kapcsolni?! vagy mind külön-külön "account" lesz?!

    előre is köszönöm a válaszokat :R

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák