Új hozzászólás Aktív témák

  • #50433536

    törölt tag

    válasz sith7 #24501 üzenetére

    Nem kell mindjárt bunkónak lenni. Ez egy egyéni tapasztalat. Nyilván nem örök érvényű törvény, de én eddig ezt tapasztaltam. És ez a legfontosabb, a tapasztalat. Ha azt látom, hogy a közepes vagy gyengébb kollégák 99%-a konzolozik, ellenben a legjobb munkaerő otthon PC-n játszik és telefonos alkalmazást fejleszt, amivel wifin keresztül lehet feltölteni az irodából a cnc-programokat a gyártósor megmunkáló gépeire, akkor mire követeztessek? Lehet, hogy ez csak egy helyi specialitás, de nem hinném.

    A konzol használatához nem kell semmilyen ismeret és szaktudás és ezzel semmi baj nincsen, ezzel nem értékelem az embereket. Nem vagyunk egyformák és a konzol vs PC téma nem a legfontosabb életkérdés. Viszont nem tudtam nem észrevenni, hogy a konzolos kollégák a munkahelyen sem arról híresek, hogy érdeklődnének, fejlődnének, stb... gyakorlatilag annak is örülök, ha csak arra rá tudom őket venni, hogy az alap feladataikat ellássák. Ezzel szemben a jobb kollégáknak kivétel nélkül PC van otthon és maximum játékra tartanak egy konzolt is, hogy amíg ő dolgozik, a gyerekei ne nyaggassák a gép miatt.

    Szerintem ezzel zárjuk is le a témát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák