Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Nos, én azt hiszem, előrendelem.

    Pár szóban azért:

    A grafika javult az alpha óta, de még lehetne csiszolgatni. Ennek ellenére már nem rossz. 2k-ban ultra beállításokkal elfogadható, és ami fontosabb, megy is rendesen. Néha leesik 60 alá, de ha nem figyelem direkt, nem észrevehető. Az első rész beröcögései itt nincsenek meg.
    Viszont az a havas valami az remélem csak vicc volt. LA-ben a belvárosban fehér pálmafa levelek között krúzolni kicsit vicces. Ami rosszabb, borzasztóan kivitelezett volt. Az út, a talaj, meg a kocsin a nyomok még csak-csak, de a környezet borzasztóan festett.
    Az csak mellékesen jegyzem meg, hogy repülés közben 300 méter magasan nem tudom mit keresett 3 pálmafa.

    Amennyire eleinte ódzkodtam a repülő-hajó kettőstől, annyira elvoltam most vele. Szerintem többet pakoltam a csónakba meg a repcsibe, mint a kocsiba. El lehet vele lenni. Viszont kell egy kontroller a kormány mellé, mert ezeket azzal elég tré. Kontrollerrel jó volt.

    Nitro. komolyan, repülőbe meg motorcsónakba? Ehh.. Mondjuk a csónakba kell, mert elég rendesen belassul dombnak fel. Igen, vízen, igen, domb. Aki többet csónakázott szerintem tudja miről beszélek.

    Fizika.. Hát, inkább annak a hiánya. Erősen NFS szaga van, de én nem is várok szimulátort tőle. Ha komolyabban akarok versenyezni, ott a PCars, Forza, vagy a keménymag szimulátorok. Szórakozásra elég jó így is. A kormány beállítosokon viszont lehetne csiszolni, mert csak akkor tudtam 900 fokot, ha kikapcsoltam driverben a játék felülbíráslást, máskülönben hiába tettem 900-ra játékban, maradt 180..

    Akkor minek veszem meg? Mert a hangulat, mind grafikában, mind krúzolásban szerintem rendesen adja. Most így a végére konkrétan leautóztam Maimiből New Orleansbam onnan felmentem motorcsónakkal Chicago-ba, elrepültem megcsinálni a terepes versenyeket, majd újra repülő, és San Francisco. 2 órás menet volt.
    Az időjárás, a fények, a köd, az eső elég frankó szerintem. A lemenő napnál csónakázni, vagy repülőzni. Ezt mondjuk a TDU óta elég jól eltalálják szerencsére. :)

    Munka utáni lazításnak pont jó lesz ez a játék :))

    Everybody lies.

Aktív témák