Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz ricshard444 #4917 üzenetére

    Hinnye :DDD Akkor rámegyek én is a dologra. Most szedjétek ameddig vérpistik hazajönnek az oskolából, utána van egy halvány fogadásom, hogy sokan fogják szedni.


    Nyóc giga tömény élvezet és korai megömlés ;]

    Írunk :K

    Szerk:
    Addig is, ne vegyétek trollkodásnak és senki dolgába nem szeretnék beleszólni csak saját magam is javítanám. Tehát: Nvidiások. Manage 3D Settings azon belül természetesen külön játékprofil létrehozása a játéknak. Ezen belül egy perfomance beállítás és egy v-sync engedély, hogy a program dönthesse el. Amúgy is 60fps-re van elméletileg optimalizálva a játék. Nyilván csodák nincsenek ,kell hozzá egy normál mid range vga. A játékon belül a szűrőkkel effektekkel pedig okosan. Agyig tolni felesleges.
    Én hasonló kombóval azt mondhatom korrekt és elfogadhatóan fut a játék Nvidia ShadowPlay mellett is!
    SSD-n nem próbáltam, de tuti nagyot dobna. Ha még ezzel együtt sem lenne elfogadható a játékélmény akkor marad prefer to maximum perfomance mód, ott viszont dolgozik a kártya rendesen. Minden más Ubi számlájára írandó és nem user fail :K :R

    Szerk:
    lanikai Én minimum 15 új autót tudok és annak tuning változatairól, plussz a motorok. Kawa, Ducati, Indian stb.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák