Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz ngabor2 #103 üzenetére

    Tekintve, hogy a 3. évadot nem vetítették még magyar tévében, csak az első kettőt, nem is találnál hozzá szinkront egyhamar ;)

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • joshua7

    veterán

    válasz ngabor2 #103 üzenetére

    Én csak angolul néztem, szvsz úgy az igazi.
    Közben megnéztem a 12-es részt. Nagyon kíváncsi vagyok az eheti fináléra. :C

    Semper Fi

  • Jazz

    veterán

    válasz ngabor2 #120 üzenetére

    Sajna Shit lett ez a sorozat, és úgy végzi mint a Twin Peaks. Kicsit jobban, mert ott évad közepén úgy ahogy van begejezték a forgatást. Igaz az messze sokkal eredetibb mint ez, no meg azt David Linch rendezte, DE a simple amerikaiaknak nem igazán tetszett miután kiderült ki a mumus, és alacsony nézettség címén levették műsorról.

    Ennél is hasonló a helyzet. Én már nagyon untam. Egyetértek az itt hozzászólókkal is. Úgy hullottak a karakterek mint a legyek. Több sebből vérzett a sorozat, fantázitánal, erőletett, összecsapott, már-már nevetséges gagyi jelenetek, párbeszédek, az ember :W , és hát elkeserítő. Nagyon kár érte. Ez a promicin messiás baromság, ígéret földje, atya ég. Jobbat nem tudtak kitalálni? Jó, amerikánusok többsége erősen vallásos, biztos így próbálták növelni a nézettséget. És megint csak minden amerikáról szól, azon belül is Seattle, mintha az lenne a világ jközepe. Rengetegszer így használják a szavakat, világ megmentése, amerika a világ, a Föld többi része nem is számít, nincs is. Egy képkocak nincs róluk. Van Amerika és kész. Irracionális gondolkodás, viselkedés a filmeben, nevettséges, ordít róla hogy még mesébe sem menne el, mert hülyeség. (nem a promicinre gondolok, hanem ahogy reagálnak helyzetekre) Nem merik alázni a kormányt, se senkit. Attól még hogy sci-fi-félig-meddig, még nem kell hogy szürreális fantasy legyen. Sajna normális sorozatot alig találni. 24 igazmondó messiás jószívű amerikai elnöke szúrja el amir röhej, amúgy nem lenne rossz. Lost meg arról szól hogy nem történik semmi, hogy nem mond el senki senkinek semmit, egy vacak megfejtésre várunk 4 évadon kersztül. Félreértés ne essék, elején mindegyik nagyon tetszett, de később kín szenvedés. 24 1, lost 2 évadod néztem, többet nem bírtam. 4400 végig, de bár ne kezdtem volna el. 20milliószor jobb eredetibb forgatókönyvet lehetett volna írni, ez tele van hibával, szerintem a színészek is fogták a fejüket, blőd, annyira buta, nem is értem. Ennyire tellett? Én teljesen besokalltam.

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák