Új hozzászólás Aktív témák

  • nnorb

    csendes tag

    Sziasztok!

    Csak okulás végett. Vettem egy jó nevű gyártótól egy 19'' monitort 100E++ért ami szép is jó is de pixelhibás, fekete alapon világít. Már előtte is gondolkodtam azon, hogy mi lesz azon monitorok sorsa amelyiken néhány pixelnyi hiba van és gariban cserélik. Asszem rájöttem. Mivel doboza alul-felül ugyanazon gyári szélességű átlátszó szalaggal van leragasztva szinte fel sem tűnik, hogy az egyik oldal már duplikált, tehát átragasztott. A boltban pont az egyszeresen ragasztott csík lett felvágva, ezen kívül a talpát védő lehúzható fólia egyik oldalán olyan használtas benyomást kelt, kissé fel van penderedve. Szóval ez a monitor gyárilag (szerviz, nagyker, stb.) újracsomagolt. Sorsa ugyan az lesz, gariban csere két nap után. Gondolom ez egy megszokott eljárás lehet mert nem hinném, hogy ezért panelt cserélnek bármelyikben is, bíznak egy rosszabb szemű, pixelhibát nem kutató vevőre. Egyébként ez semmiben nem befolyásolja nálam a kép minőségét mert ténylegesen kifejezetten keresni kell a hibát.

Új hozzászólás Aktív témák