Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psycroptic

    őstag

    válasz Dzoli #5719 üzenetére

    Nem probléma az csak én hitelellenes vagyok de cefetül... :DDD

    Komolyra fordítva a szót ha nem lőném be stop loss-t, akkor a tőkeáttét miatt hamarabb elfogyna a pénzem, persze az is igaz, hogy így többszörösével tudok kereskedni és elvileg nagyobb haszonra tehetek szert de sajnos itt a melóhelyen nem tudom megoldani a rendszeres ráfigyelést.

    Magyarán ez nem olyan, hogy reggel veszek xy devizát s este meg eladom, mert ha időközben akkorát zuhan az értéke, akkor elfogyott a lóvém, holott valódi váltóban ha bemegyek és veszek mondjuk eur-t és mondjuk a forint úgy elkezd erősödni, hogy deficites volna eladnom az eur-t, akkor várok pár napot de közben nem fogy el tőkém, mert más valutában de megvan/megmarad. Kivárhatok a megfelelő alkalomra és csak utána váltom vissza forintra. Ez az online kereskedésben nem elérhető dolog, mert ha rossz lóra teszek, akkor elfogy a tőkém is és a devizám is amit vettem. Vagy rosszul értelmezem?

    Esetleg nem is ez volna a lényege a forexnek, hogy két deviza közötti árfolyamkülönbözetet kihasználva nyereséghez jussunk? Elnézést a lámaságomért de nem csináltam még ilyet.

    :R

    PSNID: Tomy83PS

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz Dzoli #5719 üzenetére

    Vettem!
    Egy kérdés: a Forex meg az ehhez hasonlò oldalak miből èlnek? Nem fognak semmi jutalékot levonni?

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Új hozzászólás Aktív témák