Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sas madár

    őstag

    válasz Gh0sT #437 üzenetére

    Sziasztok.
    Most találtam ezt a fórumot,elolvastam az első hsz.t és az utolsó teljes oldalt de nem igazán értem amiről itt írtok.
    Csak kizárólag valutában kereskedtek?
    Hogyan tudsz tőkeáttételt változtani?
    Mert eddig amivel én találkoztam ugye brókereknél fix-en meghatározott a tőkeáttét és az van ...eszed nem eszed.

    Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Gh0sT #437 üzenetére

    Arra figyelj oda, hogy mit mond a stratégiád! Tehát úgy gondolod, hogy konstans tőkeáttételt használsz (mondjuk mindíg 10000 unitot kötsz be), vagy mindíg az adott alakzat fogja meghatározni a tőkeáttétel mennyiségét (tehát látsz egy dupla toppot, és így előre tudod a be és kiszállási pontodat. A legutobbi csúcs föle megy a stop pár pippel+spread a swing elejétől meghúzott trendvonal meghaladása meg a short signál. Ha közel vannak egymáshoz akkor jóval nagyobb értéket fogsz tudni bekötni, mondjuk 50000unitot- ha távol akkor mondjuk csaqk 15000unitot.)

    Természetesen teljesen normális, amint követed a stratégiád! Ha megvannak a szabályok és mondjuk ellen megy az ár, de te nem zárod a pozit, gondolván inkább kiülöm, hogy jó irányba menjen és így hagyod akár 2 óráig nyitva akkor eltérsz a szabályaidtól, a stratégiádnak nem lesznek szabályai mert épp most hágtad át őket és hasonló helyzetben egyszer sem fogod tudni, hogy mit kelle csinálni, jobban fogsz félni és jönnek mejd a vesztők sorban....

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák