Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Dzoli #3500 üzenetére

    Konkrétan semmilyen megbízást nem fogadott el egy adott volumen esetén (eggyel kisebbet is próbáltam egyébként), és az olyannal már megnyitott megbízást sem tudtam lezárni. Piaci áron kötöttem volna, tehát még az sem lehet, hogy nem volt olyan szinten az árfolyam. Ill. még most sem tudok kereskedni, pedig a nagy kilengésnek már pár órája vége.
    Egyébként ma lettem biztos benne, hogy ha nem hülyülök el valami miatt, akkor én ebből fogok megélni. Szinte hajszál pontosan eltaláltam, mikor kezdődik az ugrás. :K Egyébként2: végül kb. 35%-ot hoztam ma a számlán, még az előbb írt problémámmal is (még vagy 4 trade-et biztos nyitottam volna, ha tudok, és azok is pluszban lennének). Nem dicsekvésképpen mondom, csak ez szinte veszélytelen kereskedés volt, semmi olyat nem vállaltam, amit élesben ne tettem volna meg, és korábban azt számolgattam, hogy ha csak napi 1%-ot (ez csak 1-2 pluszos trade végül is!) tudok keresni, már azzal is egész jól ellennék a hátralévő életemben (mondjuk most is ezt gondolom, lehet számolgatni, hogy ha havonta csak a nyereség felét veszed ki, mennyit keresel rajta), nos, ehhez képest ez marha sok...
    A linket köszönöm.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák