Új hozzászólás Aktív témák

  • Swami

    senior tag

    Vajon miért van az, hogy az Emag képtelen kiszállítani esetünkben egy tv-t normális határidőn belül? Megrendelem - a státusz, hogy van raktáron. Kifizetem - a lovettát azonnal lemarja a számlámról, a terméket viszont nem kapom meg. Mi az oka? Lehet, hogy valami bukaresti raktárban van? Meg kell várni, mire az oláhoktól ideér? Vagy mi? A Sameday kocsikba beférne, nem csak az enyém, hanem még hetvenhét; a múlt hét végén jött két Sameday rendelésem - mindkét esetben olyan üres volt a furgon, mint az államkassza...
    Amúgy meg a logisztika nem egy rocket science...
    Egyébként az is furcsa, hogy az ünnepi időszakban nem szállítanak szombaton is. Ja, hogy egy kis plusz lóvét kellene a sofőrökhöz vágni? Á az itten nem megy, nehogymá!
    Bocs a fentiekért, de az ilyet nem értem. Jó, hogy pizzát nem árul az Emag, mert mondjuk most rendelek egy arrabbiatát, majd este kapok egy emailt, hogy olyan sok a rendelés, hogy előreláthatólag hétfőn fogom megkapni...
    Hát hogy??? 🤔

    Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

Új hozzászólás Aktív témák