Új hozzászólás Aktív témák

  • Mtbsrác

    senior tag

    Na megvolt 10perce a modemcsere telefonosra.
    Motorola (5101-et) kicserélték, Motorolára (SBV5121E-re) :DDD. =(Mégnagyobb téglára :C ) Kombi 5-ös csomagot váltottuk telefonosra így olcsóbb lett.
    Igaz nem sokkal de azt a 3e ft-ot elköltöm hasznosabb dologra igaz így 1 évet
    vállalnom kellett de nálunk más szolgáltató nincs így mind1.
    Amúgy én hálaistennek megvagyok elégedve a szolgáltatásukkal.

    ----------------------
    Különben nekem is volt régebben ez a gondom hogy a pingek az egekben feltöltés az akkori 90k helyett ment 30-40k-val. Hiába is basztattam őket nemlett jó míg egy éjszaka nemvolt net. Utána minden helyreállt, és felhívtam a szerelőt hogy mit szereltek a kollegák éjszaka. Mondta a város szélén kicseréltek egy optikai elosztó vagy toldószekrényt és azóta működik. Sztem lehet másnak is ott van a bibi. Tudom hülyén hangzik de igaz lehet mivel egy optikás ismerősömet is felhívtam és mondta, ha nem helyes a fénykábel forrasztása akkor bizony lehetséges ilyen hiba (Sokan észre se veszik mert, pl nem játszanak nem töltenek állandóan, max megnézik az iwiwjüket meg hasonlók. Na azokat hidegen hagyják az ilyen dolgok). TV-t azért nem zavarja mert az nagyobb jelerősséggel üzemel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák