Új hozzászólás Aktív témák

  • Tutu7030

    veterán

    válasz emre33 #1197 üzenetére

    Címhez nem lehet állítani,csak időponthoz. Legalább is,címre történő utalást nem láttam,mikor próba képpen a ma esti doktor House-ra nyomtam az epg-ben.
    A kijelölés után külön el kell navigálni a menüben a "PVR"->"Felvételi előjegyzék" almenüben,ahol megtekinthető az előzőleg az epg-ben kijelölt műsor. Majd ezt kijelölve lehet megnézni/módosítani a hozzá tartozó adatokon.Pl. az "Esemény típus"-nál megadni,hogy:"Egyszer","Hétköznap","Hétvégén","Naponta","Hetente" történjen a 21:20-kor kezdődő felvétel.

    Rögzítés:elindítottam az adott műsort,majd átkapcsoltam egy másikra, és ott is elindítottam a rögzítést. Majd tovább akartam kapcsolni,de ekkorkiírta,hogy előbb válasszam ki,hogy melyik rögzítést akarom megszakítani.

    A venti: jelenleg még halkabbnak tűnik,mint a samu dvd hr-720.

    USB = erősen dísz jellegű valami. Talán arra jó,hogy más usb eszközt(pl mp3/4 player) fel tudsz vele tölteni,nem kell pc-be dugni. :Y
    Rádugtam a 16GB-os cruzer-t,de hozzá sem szagolt,mert ntfs-re van formázva.:D
    Jött a 4GB-os cruzer:rögtön kiírta,hogy usb lett csatlakoztatva.
    A menü->pvr->usb alatt ott is van,listázza is szépen(még az .exe fájlokat is :D ).
    No,kiválasztva egy jpg fájlt, megkérdezte,hogy folytatni akarom e a diavetítést!?.
    Gondoltam,miért ne..igen.
    Erre elkezdte a "Walesi bárdok"-at:
    "Szó bennszakad, hang fennakad,
    Lehellet megszegik. "

    :))
    Én nem gondoltam,hogy a diavetítést úgy gondolja,hogy az aktuális csatorna képét kimerevíti... :C ;]
    Szóval jpg nézés kilőve.:D

    "Back" gomb megnyom,erre megkérdezi,hogy; "Kilép a Média lejátszóból?"
    "[Igen] [Nem]"
    Igen(de milyen média lejátszó??) :DDD

    Filmek (majdnem) lejátszása: mkv,vob esetén egy lemez ikon jelenik meg a fájl név előtt, és nem csinál vele semmit.
    avi esetén(meg jpg-nél is) egy ikon. Kiválasztva az avi fájlt, megjeleni alul a vezérlősáv a videó hosszát is kijelzi,csak éppen le nem játsza.:)

    Zenéket már ki sem próbáltam.
    Összegzés: lejátszónak még mindig a b650 a jobb. :C

    LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Új hozzászólás Aktív témák