Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz S W A T #358 üzenetére

    en probaltam nyelvtanfolyamot,tanultam altalanosba,kozepsuliba,OKJs felsofokun,11 eve olyan helyen dolgozom,ahol naponta hasznaltam,most irorszagban vagyok. Hidd el,jartam en is angoltanarhoz,nyelvtanfolyamra,meg relaxatol a bbc learning englishen at a dint.hu-s napi angolcuccokon keresztul a kismillio fele otthoni tanulos dolgot kiprobaltam.Megis azt mondom, hogy legjobban akkor fejlodott az angoltudasom,mikor elvegeztem egy heti 2x3 oras kozepfokura felkeszito tanfolyamot, melyen 1x3orat nyelvtanra gyuro magyar angoltanar,1x3orat szokincsre,szovegertesre,parbeszedre,stb. epulo angol angoltanar foglalkozott velunk.

    parom is probalt tobb fajta otthoni angoltanulasos modszert (alapfok,kozel kezdo szinten,az igaz), jart szeptembertol angoltanarhoz is heti 1x,de majus 9 ota tobbet fejlodott itt,meg ugy is ,hogy nincs meloja es nem nagyon jar emberek kozott,de 1,5 hete jar egy heti 15oras nyelvtanfolyamra a Citycenterbe,az allam leesett,mikor odament a postan a postashoz es megkerdezett valamit,hihetetlen mennyit fejlodott cirka masfel honap alatt.

    Szoval az igazi a tanar,tanfolyam.Es nem kell negyedmillasra elmenni,hidd el

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák