Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #98891 üzenetére

    Értelme talán van az átlagolásnak, mert tud az ember előre tervezni akár a hűségekkel kapcsolatban, hogy minél kevesebb kötbér legyen vagy lejár-e addigra és nem az üzletkötők megjelenésekor vakarózni, hogy akkor jutni fog-e a 4-es osztóról kábel, ha egy oszlopra jelenleg 6 ház van rákötve kivárás esetén.
    A nem túl messze lévő Nyíradony, Nyíracsád környékén kb. 5-6 hónap vagy kevesebb idő alatt készültek el(ott 2-3 hónap volt feltekerve a kábel az oszlopra +1 hónap szerelés + 2 hónap engedélyeztetés volt nagyjából) és talán azt gondoltam, hogy van arról a környékről vagy bárhol máshonnan itt T-s előfizető, aki friss információval tudna szolgálni. Nyílván az időjárás, tél megtolják a dolgot 1-2 hónappal.

    [(#98885) kiraly.andra] Elég egyszerű oka van megelégedett vagyok teljes mértékben a jelenlegi szolgáltatással + a DVB-C képminőségét és egyszerűségét nehéz felülmúlni, főleg ha az kódolatlan. Ilyen interaktív eszközökre/funkciókra sosem volt igényem és nem is lesz, az EPG-n kívül.

    Szerintem itt részletesebb választ fogsz kapni vagy legalább keresni tudsz.

    (#98866) villamos
    Köszi a hasznos információt!

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák