Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz wagi #91752 üzenetére

    Nincs esetleg két gép a háztartásban, hogy egy próba erejéig tudjál egyszerre tölteni mindkettőn, kábelen?

    Arra vagyok kíváncsi, hogy igaz-e a telekom állítása, miszerint két gigás interfésszel ellátott eszközzel kihasználható a nagyobb sebesség. Erre még eddig semmilyen kézzelfogható bizonyítékot nem láttunk.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

  • Constantin79

    csendes tag

    válasz wagi #91752 üzenetére

    Üdv. Amikor én is a napokban szembesültem azzal a Telekom oldalán hogy nálam is megrendelhető a 2000-es net csomag, de főképp a feltöltés miatt érdekelhet. Akor amikor megtudtam a hírt állandóan néztem itt Pest megyében tetszőleges címeket és sehol nem találtram hol érhető/rendelhető meg ez a Net-csomag. :D Most a 1000-es Telekom Magenta 1 csomagban ha osztom akkor kb 4200ft. legyen. :) Egyikmiunkatársam Szigathalmi ott a 2gigás 7200ft, itt nálam 10200ft. Persze csak a Telekom oldalán lehet Magnetában egyéni megrendelés és hűség vállalása esetén módosoulhat az összeg, ez cak tájékoztató jelledű - szerintem. . . Csomagban rendelve - ár/érték arányban is nagyon jó de ugyanakkor elgondolkodtam hogy tényleg megéri azt a havi 6000ft-ot a + esetleg 300Mbit feltöltés. :C
    Nagyon jó lenne látni ahogy kb lehet 35-40- vagy akár 52MB/s -el menne fel a feltöltés, de kihasználja az ember? Meg nem igazán szeretnék eszköz cserét a mindössze 5Ghz-es Wi-fi miatt Kb. 2 éve már hogy Telekomos lettem és azóta tökéletesen működik egy Huawei HG8245H terminál, amit egyszerűen imádok!
    Jah és a konkrét kérdésem hogy szerintetek aki előfezetett megrendelte ezt az internet csomagot a Teleomtól az én szközömet is cserélnék ha megrendelném? :R

    [ Szerkesztve ]

    Klímázás után, adj a szigetelésnek is, + új nyílászárók....

Új hozzászólás Aktív témák