Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz DBob #47294 üzenetére

    Ezt nem merném kijelenteni.
    A már elavult eszközöket valóban letojják, de ránk akartak htk-zni egy komolyabb kombinált eszközt (router-telefon-wifi), amit a kérésünkre sem vitt el/vett át (céges előfizetés) az Invitel, mondván, az nem az övé.

    A T jelentkezett nálunk egy csekkel, amiről nem tudtunk, mert mi Invitel ügyfél voltunk T-s szolgáltatási területen, és egy évekkel korábban lezárult T-s szerződésünk szerinti, költözés előtti székhely címre küldték a számlát és a csekket. A T-vel régen nem volt élő szerződésünk, így elérni se tudtak.
    Mivel nem tudtunk róla, nem is reagálhattunk.

    De én, mert bosszantott, hogy ott van az eszköz, saját szakállamra elmentem a T-ügyfélszolgálatra, ahol átvetettem a készüléket, szerencsére az átvételit jól megőriztem.
    Kellett is, hogy ilyen gondos legyek, mert két hónapra rá kaptam egy kurta-furcsa "fizess legkésőbb ma, mert holnap indul a behajtás" típusú Intrum (Zrt - de csak ennyit írtak bele, Intrum, oszt találd ki, kitől kapod a lófejet az ágyadba, pláne miért) sms-t a céges telefonomra.
    Kiderítettem, ki a franc ez a behajtós cég.
    Jeleztem nekik, hogy azon ostoba magyar cégek egyike vagyunk, akik előbb váltanánk zsíros kenyérre, mint hogy tartozást hagyjunk magunk után, erre nagy nehezen elárulták, hogy a T-Home a megbízójuk, és hogy mi a tartozás tárgya (ki nem fizetett technikai eszköz, fizetendő: cca. 22K).

    Ekkor beszkenneltem és elküldtem nekik a leadást bizonyító két hónapos dokumentumot, és kértem, hogy egyeztessenek megbízójukkal.

    (Én nem tudom, hogy tudnak annyian rahedli tartozással kelni-feküdni, én már ettől a jogtalan gyanúsítástól is kivoltam nagyon.)

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák