Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szunyi777

    őstag

    válasz Sofian #41121 üzenetére

    Igen, a készüléken hálózati forgalom mérővel az állapot soron..
    Csak aktív kapcsolatnal mutat, és jelenleg 2 napja amióta megvan a szolgáltatás folyamatosan kb 260kb megy a letöltés...
    Az előző szolgáltatónal routeren keresztül használtam a wifi, és csak akkor jelzett amikor te nylegesen használtam a kapcsolatot.

    A telón ugyan azt a rendszert használom, semmi más változás nem volt..
    Gondolok én a thome távirányító szinkronizációra, de azt is jegeltem, de a jelenség ugyan az...
    Reboot volt készüléken, modemen, stb...

    Igaz egyedi romot használok a készüléken, de ilyen sosem volt még!
    Feltettem egy gyári rendszert szüzen, csak a forgalom mérővel, és a jelenség ugyan az! Valamit mintha wifin keresztül kommunikálna a modemmel, vagy ilyesmi..

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

  • dchard

    veterán

    válasz Sofian #41121 üzenetére

    Dehogy készülék probléma. Az IPTV multicast forgalma valamiért megjelenik a LAN-on, mintha nem működne az IGMP snoopoing. Ha esetleg ki van kapcsolva, akkor gyorsan kapcsolja vissza.

    Azt kéne tudni, hogy csak a szolgáltatói eszköz van-e a hálózatban és annak a wifijén jelenik meg ez a forgalom, vagy valahogy mögé gányolt egy saját routert és annak a wifijén jelenik meg ez a forgalom. Utóbbi esetben egyértelműen a saját router, előbbiben viszont konfigurációs hiba esetleg eszköz hiba állhat a háttérben.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák