Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz Ákinard #145576 üzenetére

    Ez annyira összetett, hogy a szolgáltatónál kellene inkább érdeklődni. Valószínűleg egyedi elbírálás alá fog esni.
    Már az sem biztos, hogy ekkora távolságra egyáltalán érdemes elvinni réz érpárt, nem biztos, hogy elég erős marad a végére a jel, hogy egyáltalán használható legyen. Rézhálózatot helyileg fejleszteni pedig nagy valószínűséggel nem fognak.

    Pár dolog viszont elég biztos:
    - a telken belüli ásás/kábelfektetés, esetleges segédoszlop-állítás költségeit nem fogja állni a szolgáltató
    - villanyvezeték mellett nem futhat árnyékolatlan réz kábel (árnyékolt sem biztos)

    Érdemesebb lehet inkább másik szolgáltató és/vagy alternatív megoldások után nézni, mint pl. mobilnet, vagy ha van olyan szolgáltató a közelben, mikrohullámú net

    [ Szerkesztve ]

  • #46824192

    törölt tag

    válasz Ákinard #145576 üzenetére

    Itt senki nem tudja ezt megmondani. Ha 5 méterre lenne az oszlop ,akkor is simán kitalálhatják hogy nem lehet ,mert az adatbázisuk azt mutatja :C

    Anno dsl bekötéssel szívtam egy csomót. Nem kötötték be ,mert hát az adatbázis így meg úgy.
    Aztán mikor megláttam a telekomos kocsit a dsl központnál odasétáltam ,ott volt egy idősebb szerelő.
    Elmondtam neki mit akarok ,mi a bajom , és hogy ha hátranéz ,kb. 200m -re ,ott lakom.
    Azt mondta "ezek hülyék".

    Másnap kijött és bekötötte.
    Na, ennyit a nagy vízfejek által kreált adatbázisról, meg címlistáról meg a többi baromságukról.
    Csak egy ember kellett, aki csak egy kicsit dolgozni akart ezen a problémán.

    Persze tudom , nincs két egyforma bekötés és ez koránt sem hasonlít az enyémhez.
    Csak azért írtam ,hogy ha nincs kedvük dolgozni, akkor várhatod a csodát. Ha meg van ,akkor egész gyorsan meg lehet oldani mindent.

    ((10+ éve már Polisor úr is megmondta ,hogy az adatbázisotok egy sz@r. "De mi invitel vagyunk! Nem baj akkor is az! :C :C :C ))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák