Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bacusuz

    őstag

    válasz snyper990 #138493 üzenetére

    viszont hiába veszünk 2,5 gigás wan portos routert az ont nem képes 1 gigánál többet kiengedni magából 1 csatlakozón.
    cseréltetni lehet olyanra amin van 2,5gigás port?

    [ Szerkesztve ]

    ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

  • zseko

    veterán

    válasz snyper990 #138493 üzenetére

    Ó, a postával pont pár hete volt nekem afférom. Vagyis egész pontosan az MPL szállítással. Csomagot vártam, sajnos el kellett ugranom otthonról egy fél órára. Az emailben világosan le van írva, két egymást követő nap megpróbálják kézbesíteni, ha nem sikerül, akkor leadják a postán, ott öt napig átvehető. Ezzel szemben mikor hazaértünk, a csomag be volt dobva az udvarra, és simán beállította átvettként.

    Na most még csak ez, de van pár 'apró' más problémám is ezzel: először is, olyan utcában lakunk ami tele van cigánnyal, egyszer még a lakatot is lelopták a kapuról 5 perc alatt, míg éppen nem volt rázárva, biztos mert szép fényes réz volt. A csomag egy méterre volt bedobva, és a kerítésünk nem teli hanem rácsos, tehát simán belátni, csoda hogy nem nyúltak be érte és vitték el (bár inkább a kutyánknak köszönhető, eléggé tartanak tőle).

    Na de, mi van ha nem egy 10e-es csomagot rendeltem volna, hanem, túlzással élve, mondjuk egy másfél millás Apple laptopot? De legyen akár csak egy 400e-es eszköz. Azt is csak így simán bebassza az udvarra az a gyökér?? Tuti kifizettettem volna vele ha eltörik. Ugyanis be van kamerázva az udvar, nagyon szépen lehetett látni a kamerafelvételen mikor bedobta.
    Kíváncsi vagyok legközelebb is ő hozza-e még, panaszt tettem.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák