Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mlinus

    őstag

    válasz HTomee #120961 üzenetére

    Igen, az ont csere közben mondogatta a szerelő hogy kizárt hogy náluk legyen a probléma, értsem meg hogy az optikánál vagy az ont rossz vagy az ügyfél hálózata, más nem lehet, náluk minden tökéletes :D

    be fogom újra jelenteni, ez így nyilván nem pálya.

    [ Szerkesztve ]

  • Bodor

    veterán

    válasz HTomee #120961 üzenetére

    Jó, hogy idetaláltam, mert azt gondoltam, hogy csak nekem van ilyen problémám. Régóta 1 gigás netem van, de csak pár hete tapasztaltam, hogy ha letöltök egy nagyobb fájlt, akkor vagy végigmegy kb. 95 MB/s-mal, vagy közben belassul 20 alá, de ha ez nem lenne elég, befagynak és nem frissíthetőek a weboldalak, és újakat sem tudok nyitni, időtúllépés üzenetekkel. Persze mivel nem változtattam a gépen semmit sem, saját magamnál kezdtem keresni a hibát, böngésző, torrent, hálókártya beállításai, stb. , de nem volt megoldás. Aztán elvittem a laptopomat kitisztítani és újrapasztázni, ( egyébként is szükség volt rá), hátha a melegedés miatt van a probléma, de nem. Aztán amikor 1-1 fagyás után gép újraindítása sem segített, kezdtem gyanakodni a routerre és a szolgáltatóra ( Még a régi Huawei volt), mert router újraindítása megoldotta a dolgot, de csak átmenetileg. Ekkor jelentettem be a hibát a Telekomnak, miután kaptam egy 5655v2-őt. Egy ideig jó volt, de most is előjön a lassulás... Lejárt a hűségidőm, Magenta lennék, ha váltok a 2 gigás netre, és még olcsóbb is lenne, de ezek után nem tudom, hogy aláírjak-e két évet...

    Azért jó lenne, ha ki tudnám használni az új gépemen a 2.5 GB-os csatlakozó biztosította sávszélességet, SSD-re mennének a torrent fájlok, amik gyakran 100 GB felettiek..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák