Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arpii

    aktív tag

    válasz DJ. Ru$y #112135 üzenetére

    Éves költségben az egész pár 100 Ft-al lesz több, de engem az elvek miatt zavar a dolog. Van helyi kábel társaság, tehát 100%, hogy van szabad port és most a műszakisok is megnézték, fizikailag lehetséges, csak nem akarják megcsinálni.

    ~120 óra uptime. Lassulás, szakadás nincs. Tavaly szeptember körül volt egy mélypont a vonal életében, az előtt 50/6,5 úgy jött, mintha kötelező lett volna. 53-54 elméleti maximumon, aztán azóta, hogy volt szakadozás, ez a profil lett beállítva, mert az automata így látta érdemesnek.

  • arpii

    aktív tag

    válasz DJ. Ru$y #112135 üzenetére

    Inkább bedobom OFF-ba, ha valakit nem érdekelne, ne vesztegessen rá időt...
    Felhívott egy Hölgy, mert visszaküldtem nekik az elégedettségi értékekre a totál nullát, valamint egy szívhez szóló szöveges megjegyzést a tegnapi agyhalott palival kapcsolatban. Elmondtam neki, hogy magam is hasonló (az IT support) részlegen kezdtem a pályafutásomat és hát nagyon nem szeretem, ha hülyének néznek. A többieket védtem, mert csak a vonal zárásakor aktuális kollégával lettünk örök legjobb barátok, így remélem, ha a februári bónusza majd nem lesz meg, egy kicsit elgondolkodik a dolgokon...
    Ezt követően elmondtam, hogy mi hogyan volt időrendben és ahogy alaposabban megnézegette, a múlt pénteki hívásom után még mindig maradt egy nyitott jegy, csak az világgá ment valami másik csoporthoz. Próbáltam meggyőzni, hogy baromi sok kacat van már a netre kapcsolva és remote-ból dolgozok sokat, hát el bírnám viselni a sávszélesség közel duplázását, valamint hozzátettem, hogy ezt az egészet nem én találtam ki, hanem az Ő munkatársai javasolták, mint lehetőség. Azt is elmondtam neki, hogy szörnyű, hogy míg fizikailag alkalmas a rendszer a lehetőségre és ki is tudnám használni azt, az agyon-butított rendszerük nem enged rá lehetőséget, pedig én csak 1 vagyok a kb. 5000-ből, aki ilyesmin túráztatja magát, valamint, hogy kicsit azért csalódott vagyok, hogy nem sikerült.
    Na erre jött a meglepetés, átirányította a nyitott jegyet az alkalmasabb csoportba (mindenféle kísérő email-ekkel) és ígéretet tett, hogy megpróbálja kitisztázni a műszaki osztállyal és majd valamikor visszahív, ha megszületett a döntés, hogy mi a követendő út.
    Szóval van még esély.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák