Keresés

Aktív témák

  • Hoosie

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagy dilemma előtt állok, fater mindenáron szeretné ezt az iptv-s ''baromságot''. város szélén külterületen lakunk jelenleg upc direct műholddal, 5mbites dsl kapcsolattal... utóbbi időben erősen szar az upc, filmmúzeum csatorna rendszeresen out of sync, pixelhibák halmaza, ugrál kép a stb, egyszóval rögzíthetetlen...
    Végignyaltam az egész totyikot, de 1-2 dolog nem világos még mindig, amit a vinyóra rögzít a set-box az vmilyen módon olvasható pc-ről? elég sok tv-adást/sorozatot szoktam idő hiányában rögzíteni, hol tunerral, hol asztali dvdr felvevővel, számomra egyszerűbb lenne tunerrel rögzíteni, gyorsba megnézem gépen, 4mbites mpeg2 rögzítéssel tárhelyen is elfér majd törlöm/archiválom műsortől függően... aki rögzített már iptvről tunerrel (winfast tv 2000xp deluxe) az írna tapasztalatot, minőséget illetően? félek, hogy egyszerűbb lenne újra felszerelni a lepkeantennát és elvezetni a koaxot a gépig, mert ha elmegy a hang, megakad a kép stb ahogy korábban írtátok bukhatom az egész felvételt, főleg ha schedule-ban rögzítek és vissza se tudok ugrani ha látom hogy megakadt az adás :F
    Én még nagyon nem érzem kiforrottnak ezt az egész dolgot, ráadásul kecskeméten július/augusztus hónaptól lesz elérhető, ergó még tesztelve se lett a cucc itt
    pro/kontra vitában: igen upc is elszáll néha, csatornaváltás majd vissza helyreáll az egész, viharban soxor nézhetetlen az adás, belassul a kép, a hang meg szépen tovább, illetve hiába bővített a démász az elmúlt hetekben hálózatot még mindig gyakoriak az áramszünetek, ezek függvényében érdemes lenne-e mégis váltani iptv-re?

Aktív témák