Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap elmentünk fát válogatni.Egy kétállásos kocsibeállot kell késziteni gyalult anyagbol.Kihozták az anyagot a házhoz és még meg is gyalultuk mindet.Sajnos csak tegnap ásták ki neki a sávalapot.Remélem ma bebetonozzák és akkor arra már hétfőn tudjuk épiteni a beállot.
    Ma nem tudom hogy megyünk e dolgozni mert egy másik épületnek a tetőjét is el kellene kezdenünk bontani de nem tudom hogy engedik e mert esős idő várható.Ez elválik.
    Kezdenek sűrűsödni a munkáink.Egyik pillanatrol a másikra lett munkánk.És nemcsak egy, hanem több.Tegnap pl. felhivta Zolit az egyik régebbi kuncsaft aki munkát adott neki régebben és tavaj is dolgoztunk neki.Még log 200 rugoval és kompenzálás képpen ajánlott egy jolfizető munkát a közeljövőben.Naná hogy elválaljuk.
    Szóval varázsütésre megoldodni látszodnak a gondjaink.Én is szereztem egy munkát amiben még egyezkedünk.
    Érdekes hogy Gergő születésével indultak meg a munkáink.Mondtam is Zolinak hogy amint kiengedig a feleségét a korházbol azonnal álljon neki a következő gyereknek hogy jövőre hamarabb szülessen meg és előbb legyen munkánk.
    Igy hogy lett munkánk a bennem lévő görcs is rohamosan oszlik.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák