Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap nagybetűs semmittevéssel töltöttem az időmet.A család kiment anyósomhoz én meg egyedül itthon maradtam.Erre volt szükségem.Néztem a tévét és néha gépeztem egy picit.Jobbanmondva a tévé előtt csak bambultam és megprobáltam átgondolni milyen lehetőségeim vannak a közeljövőben munkaügyben vagy mit kellene tennem hogy kimásszak a lelki és anyagi slamasztikábol.Arra jutottam hogy most kaptam pár hét haladékot azzal hogy pénz állt a házhoz és hétfőn még jön hozzá (mondjuk max hármat), addig amig le nem telik ez az idő addig nem idegeskedek.Vagyis megprobálom nem leharcolni magamat lelkileg arra a szintre ahonnan már csak orvosi segitséggel van visszaut.Ugy számoltam hogy olyan 25 rugoért számlát is tudunk feladni.Esetleg 30-ért ha annyi égető csekkünk van.Ezzel picit levegőhöz jutunk.
    Nem zuhanhatok le nagyon mélyre mert ha nem dolgozok akkor éhen halunk.
    Ha pedig a 3 hét alatt nem tudunk kikecmeregni az anyagi mélypontrol akkor feladom az egészet és elmegyek céghez dolgozni.Már a második olyan telemet élem ahol full lenulláztuk magunkat anyagilag.
    Ma mégegyszer átgondolom a stratégiát és összeszedem magamat.Ma még egyedl leszek.Estére megjönnek a gyerekek és a nyüzsiben már ugysem tudok rendesen gondolkodni.
    Zoli nem hivott fel igy nem tudom megszületett e a 3. gyereke.Lehet fel sem hiv.Majd hétfőn megtudom ha megyünk dolgozni...
    Szebb napot mindenkinek.

Aktív témák